Reklama Gora

Video

 

 

POLECAMY

Polecamy  Biuletyn PRP - Numer

Najnowsza książka "Operacja Terror" już w sprzedaży. Do książki załączony jest na płycie DVD film fabularny pod tym samym tytułem. Zapraszamy!

Kaczki wygrały i to nie tylko dlatego że się zbytnio rozmnożyły. Wygrały dlatego że są autentyczne, mówią co myślą, kompromisów nie znają a w swym postepowaniu kierują się Biblią. I to właśnie z tego powodu napadli ich “zboczkowie”. Lobby gejowskie rozpętało wojnę która po tygodniu przegrało, ponadto przy okazji społeczeństwo USA poznało czym naprawdę jest […]

Kaczki wygrały i to nie tylko dlatego że się zbytnio rozmnożyły. Wygrały dlatego że są autentyczne, mówią co myślą, kompromisów nie znają a w swym postepowaniu kierują się Biblią. I to właśnie z tego powodu napadli ich “zboczkowie”.

Lobby gejowskie rozpętało wojnę która po tygodniu przegrało, ponadto przy okazji społeczeństwo USA poznało czym naprawdę jest ich styl życia. Okazało się jak duża część Amerykanów pozostaje przy biblijnej ocenie homoseksualizmu, jako grzesznego i nieakceptowalnego zachowania. Gdyby siedzieli cicho nie utraciliby rozpędu jaki umożliwiły im kilkuletnie rządy libertyńsko-lewackiej dyktatury w USA.

W stanie Luizjana żyje i pracuje rodzina Robertsonów. Sami o sobie mówią ” rednecks ”  - co samo w sobie jest określeniem obraźliwym.

Redneck – historyczne, slangowe określenie o zabarwieniu pejoratywnym, określające biednych, białych farmerów na południu Stanów Zjednoczonych. Nazwa dosłownie oznaczająca czerwony (domyślnie od opalenizny) kark nawiązuje do osobistego wykonywania fizycznych prac polowych w odróżnieniu od bogatych farmerów posługujących się niewolnikami a później pracownikami najemnymi i maszynami. Pojęciem o podobnym znaczeniu jest  ”white trash”  (biały śmieć) .

W środowisku amerykańskiego południa jest obecnie uznawane za symbol tożsamości i zatraciło tam swój pejoratywny wydźwięk, na takiej samej zasadzie, jak w innych środowiskach słowa nigger . Utraciło to pejoratywne znaczenie także dzięki serialowi ” Duck Dynasty” – ( Kacza Dynastia) poświęconemu rodzinie Robertsonów.

Patriarcha rodziny Phil Robertson 40 lat temu założył firmę produkującą urządzenie naśladujące głos kaczki które ułatwia myśliwym przywoływanie ptactwa. Dziś to rodzinne przedsiębiorstwo daje im milionowe dochody.

Telewizja A&E wyprodukowała serial o rodzinie pod tytułem “Duck Dynasty” który pobił  kilka rekordów zarówno stacji A&E, jak też i telewizji kablowej USA w całości. Premiera  sezonu nr 4  przyciągnęła 11,8 mln widzów. Serial stał się w ten sposób najbardziej oglądanym w klasycznej telewizji kablowej serialem w historii. Telewizja A&E w ciągu pierwszych 9 miesięcy 2013 roku sprzedała czas reklamowy na sumę 80 mln.$. Sieci handlowe sprzedające towary kojarzone z Duck Dynasty osiągnęły przychody w wysokości ponad 400 mln$.

W dniu 18 grudnia 2013 roku A&E ogłosiło, że zawiesza Phila Robertsona powodu komentarzy jakie wygłosił na temat gejów i lesbijek w czasie wywiady dla pisma GQ.

 

Cóż zdrożnego powiedział Phil ? Nic co od dawna jest zapisane w Biblii. Oto te “zdrożności” :

Począwszy od  zachowań homoseksualnych i po prostu wszystkiego co z tego wynika. Zoofilia, sypianie z kobietą, z inną kobietą i z kolejną, potem z facetem. Nie pozwólmy się oszukiwać. Cudzołożnicy, bałwochwalcy, męskie prostytutki, homoseksualni przestępcy, chciwcy pijacy, oszczercy, oszuści – oni nie odziedziczą królestwa Bożego. Nie oszukujcie siebie. To wszystko nie jest prawidłowe.” To było w oparciu o Biblię.

Dalej mówił o swoich przekonaniach : ” nie wydaje mi się , jako mężczyźnie,  aby męski odbyt mógł być bardziej pożądany od kobiecej pochwy. To według mnie. Po prostu ja tak myślę: ona ma coś więcej ! Ona ma więcej do zaoferowania. To znaczy, kolesie! Wiecie, co mówię? Ponadto, hej, to nie tylko grzech; to jest nielogiczne. Człowieku, to nielogiczne.”

Do tego,już na deser, dorzucono oskarżenia o rasizm – wobec Afro-Amerykanów. Zupełny bezsens.

Po tym zwolennicy wolności rozpętali nagonkę przeciw obywatelowi korzystającemu z konstytucyjnej wolności słowa. Żądano skasowania programu, wycofania ze sprzedaży wszelkich produktów kojarzących się z rodziną Robertsonów. Nie żądano tylko (na razie) natychmiastowego rozstrzelania Phila.

Mister Robertson nie dał się zastraszyć i dla pieniędzy ulec politycznej poprawności. Nie odwołał ani słowa z tego co mówił. Gdy telewizja A&E pod wpływem gejowskiego lobby zawiesiła patriarchę rodziny (nie mając do tego żadnego prawa ale ulegając presji) z udziału w serialu Duck Dynasty zgodnie oświadczyła że nie będzie żadnego programu bez udziału ojca rodziny. Kropka.

   

W obronie wolności słowa w wykonaniu Phila Robertsona wypowiedziały się osobistości ruchu konserwatystów amerykańskich m.in.. była kandydatka na prezydenta USA Sarach Palin. Powstały strony internetowe w obronie prawa do wyrażania własnych przekonań zyskujące natychmiast miliony zwolenników. Akacja na Twitterze. napisane zostały petycje w obronie Konstytucji i zaczęto organizować bojkot tych, którzy chcieli bojkotować Duck Dynasty.

Polskie ruchy prawicowe powinny wziąć przykład jak zwalczać idiotyczne akcje libertyńskiego lewactwa, wszelkiej maści zboczków.

Telewizja A&E wycofała się na skutek presji  zwolenników gwiazdy ogromnie popularnej serii Duck Dynasty.

Czytamy w mediach: “the channel said Friday, reversing its decision to suspend him after facing a boycott backlash” ( kanał TV powiedział w piątek, że wycofuje się ze swojej decyzji zawieszenia po tym jak pojawiło się w rewanżu zagrożenie bojkotem“.

A polskie społeczeństwo w tak dużej części opozycyjne do tego co się dzieje w mediach nie potrafi zbojkotować proreżimowych gazet czy telewizji? Co za  wstyd!!!

Sieć wydała późnym wieczorem w piątek oświadczenie w związku wcześniejszymi zapowiedziami o zawieszeniu Phila Robertsona, patriarchy rodu.W oświadczeniu sieci podkreślono że uwagi Phila w wywiadzie odzwierciedlają jego osobiste poglądy, oparta na jego własnych przekonaniach, i jego osobistych  doświadczeniach życiowych a on i jego rodzina nigdy nie zachęcali ani nie zachęcają do nienawiści.

 

 tegoroczna rodzinna szopka na Boże Narodzenie

 

PS. Phil Robertson, był bardzo dobrym rozgrywającym w drużynie futbolowej swojej uczelni i zrezygnował z kariery zawodowej w NFL by żyć własnym życiem. Zagubił się w nim wpadając w alkoholizm, zaniedbując rodzinę. Odnalazł się i odmienił gdy poznał Boga. Po nawróceniu jest gorliwym wyznawcą Kościoła Chrystusowego który nawiązuje stylem życia do czasów apostolskich ( stąd długie brody rodziny) . On sam jeździ teraz  nauczając o Chrystusie i chrześcijaństwie. Jego syn jest miejscowym pastorem.z misjami. Cała rodzina codziennie spotyka się na wspólnym posiłku i wspólnej modlitwie. To pewnie dlatego usiłowano utrącić serial z telewizji bo pokazywane  jest to w każdym jednym odcinku.

Breadcrumbs

Radio Pomost

Sorry this page uses a flash based native radio and needs adobe flash 10+ support.
Download Flash here.

ReklamaWszystkie teksty zawarte na tej stronie mog być wykorzystane tylko za zgodą autora strony, lub autora tekstu

Wykorzystanie bez zgody, oznacza zamanie praw autorskich, grożące sankcjami prawnymi

Copyright Radio Pomost Arizona © 2013.