Reklama Gora

Video

 

 

POLECAMY

Polecamy  Biuletyn PRP - Numer

Najnowsza książka "Operacja Terror" już w sprzedaży. Do książki załączony jest na płycie DVD film fabularny pod tym samym tytułem. Zapraszamy!

"Podjęto decyzję o wyburzeniu budynków i zrobiono to w sposób kontrolowany" - mówi sekretarz stanu John Kerry. Ile prawdy przekazano o tragedii 11/9 w Stanach Zjednoczonych? - Niewiele.

Prawdziwy jest tylko fakt śmierci niespełna trzech tysięcy niewinnych ludzi. Ludzi zamordowanych nie przez terrorystów arabskich, lecz przez własny rząd(?) i własne służby.

Nagrania samolotów uderzających w wieże WTC w Nowym Jorku są nagraniami spreparowanymi. Jak można dokonać tej manipulacji, dowiemy się z filmu, link:  http://www.youtube.com/watch?v=Uu6HREFqrvU

Russia Today potwierdza informacje, które są dostępne w drugim czy w trzecim obiegu. Jest przecież oczywiste, że "budynek składający się z 40.000 ton stali nie mógł położyć się jak naleśnik bez podłożenia ładunków wybuchowych". Kto więc dokonał masowego morderstwa? - Na pewno nie ci wskazani "porywacze".

  W następnym krótkim filmie sekretarz stanu John Kerry mówi: "Istniało zagrożenie i na podstawie tego zagrożenia  podjęto decyzję o wyburzeniu budynków, i zrobiono to w sposób kontrolowany".

zygmuntbialas

Breadcrumbs

Radio Pomost

Sorry this page uses a flash based native radio and needs adobe flash 10+ support.
Download Flash here.

ReklamaWszystkie teksty zawarte na tej stronie mog być wykorzystane tylko za zgodą autora strony, lub autora tekstu

Wykorzystanie bez zgody, oznacza zamanie praw autorskich, grożące sankcjami prawnymi

Copyright Radio Pomost Arizona © 2013.