Reklama Gora

Video

 

 

POLECAMY

Polecamy  Biuletyn PRP - Numer

Najnowsza książka "Operacja Terror" już w sprzedaży. Do książki załączony jest na płycie DVD film fabularny pod tym samym tytułem. Zapraszamy!

PROŚBA DO KS. BISKUPÓW, ORAZ OJCOW PAULINOW ABY UMOŻLIWILI WIERNYM MODLITWY PRZED WIZERUNKIEM PANA JEZUSA -  KRÓLA POLSKI .

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król i Maryja Królowa Polski!
DO CZCIGODNYCH KS. BISKUPOW, ARCYBISKUPOW, ORAZ OJCÓW PAULINÓW NA JASNEJ GÓRZE
 
Minęło już  2 lata od momentu, kiedy to delegacja Polonii amerykańskiej, której więz  z Ojczyzną jest bardzo mocna, udała się na Jasną Górę, aby złożyc u stóp Matki Bożej dar Polonii w postaci wizerunku Chrystusa Króla Polski; by tam też zawierzyć Polskę i cały świat Panu Jezusowi i Matce Bożej, Królowej Polski.
Dzięki ofiarodawcom, którzy kierowali się potrzebą  serca i dla których obrany cel  wart był wszelkich poświęceń, umieszczona została na wizerunku Chrystusa Króla złota korona wartości $ 24,500, berło za $ 14,000 oraz pierścień wartości $ 3,000 dol. Instygnia wykonane przez artystę jubilera  z Chicago pana Zbigniewa Kocura. Obraz namalowany przez artystę malarza krakowskiego również ma swoją wartość.
Polacy za granicą bardzo czynnie włączają się w wszelkiego rodzaju działalność mającą na celu dobro naszej Ojczyzny, świadczą  hojną pomoc finansową, jak również zanoszą nieustającą modlitwę oraz zamawiają  Msze Sw. w tej intencji.
 Miejsce Królowania naszej Matki jest nam szczególnie bliskie, jest to miejsce, dokąd odwiedzając Ojczyznę najpierw kierujemy nasze kroki.
                Byliśmy pewni, że wizerunek ten znajdzie swoje miejsce na Jasnej Górze, że ten dar zostanie doceniony i przyjęty. Sponsorzy i wszyscy, którzy przyczynili się do tego, aby ten piękny obraz powstał, czują się zawiedzeni. Skoro Matka Boga jest Królową, to czyż Pan Jezus, Jej Syn nie jest Królem? Czyż  Dzieciątko Jezus na obrazie Matki Bożej nie ma korony? Czyż w woli godnego uczczenia Pana Jezusa jako Chrystusa Króla jest coś sprzecznego z nauką Kościoła?
 Chcielibyśmy znać powód, dla którego ten wizerunek nie jest wystawiony, co wydaje się tak ważne szczególnie teraz,  kiedy nasza przyszłość jest zagrożona, kiedy Naród Polski chce sie zwrócić do Chrystusa Króla za pośrednictwem Jego Matki o potrzebne łaski dla nas, naszych rodzin, Polski i świata.
 
Bardzo prosimy o  pełne powagi i zrozumienia odniesienie sie do naszej prośby i wydanie zezwolenia na umieszczenie obrazu Jezusa Chrystusa, w widocznym i godnym miejscu, na stałe, na Jasnej Górze w Częstochowie, abyśmy przebywajac w Ojczyznie  mogli pochylić głowy przed naszym Panem i Królem, od którego wszystko zależy, przed  którym staniemy, gdy nasza ziemska pielgrzymka dobiegnie konca. Jest nam przykro, że CHRYSTUS KRÓL nie spotyka sie z godnym i pełnym wdzięczności przyjęciem -  a przecież On  jest początkiem i końcem naszego życia i całego świata. My wierni nie wymagamy, aby Ojcowie Paulini przeprowadzili Intronizację, ponieważ znamy związane z tym warunki i ograniczenia -  prosimy jedynie bardzo, aby nasz DAR - JEZUS CHRYSTUS  KRÓL - mógł być umieszczony w godnym i widocznym dla wiernych miejscu, ponieważ Bóg chce być uwielbiany i chce rozdawać ŁASKI.                                                         
Ogarniając modlitwą, żywimy nadzieję, że nasza prośba zostanie wysłuchana.
 
Polonia amerykańska z Chicago i innych Stanów w tym rownież kaplani.
 
Niech Chrystus Pan Błogosławi a Matka Boża Okryje Płaszczem Swej Opieki.


Michal Malawski

Breadcrumbs

Radio Pomost

Sorry this page uses a flash based native radio and needs adobe flash 10+ support.
Download Flash here.

ReklamaWszystkie teksty zawarte na tej stronie mog być wykorzystane tylko za zgodą autora strony, lub autora tekstu

Wykorzystanie bez zgody, oznacza zamanie praw autorskich, grożące sankcjami prawnymi

Copyright Radio Pomost Arizona © 2013.