Reklama Gora

Video

 

 

POLECAMY

Polecamy  Biuletyn PRP - Numer

Najnowsza książka "Operacja Terror" już w sprzedaży. Do książki załączony jest na płycie DVD film fabularny pod tym samym tytułem. Zapraszamy!

Skoro Kościół święty, Matka nasza, uznał za stosowne, od swych pierwszych lat istnienia, by wszyscy jej synowie zachowywali czterdziestodniowy post, naśladując w ten sposób naszego Boskiego Zbawiciela, który przez czterdzieści dni pokutował surowo na pustyni, to i dziś winniśmy zasady te starożytne zachowywać.

Czytaj więcej: Wielki Post AD 2017 

„Zbuduję Kościół mój”, oto zapowiedź, którą dał Chrystus Pan za życia swego, a którą wykonał po swoim zmartwychwstaniu. Właściwie po dziś dzień i aż do skończenia wieków buduje Pan Jezus z żywych dusz Kościół swój na ziemi, aż go zamieni kiedyś w szczęśliwe Królestwo Niebieskie.

Czytaj więcej: Kościół zawsze Jezusowy

Bardzo często znajduje w różnych środkach przekazu, że Kościół jest zły. Niestety właśnie to często to my katolicy jesteśmy po części winni. Dlaczego? Za mało jesteśmy katoliccy, więcej w nas pogan niż chrześcijanina.

Czytaj więcej: Popatrzmy na siebie

 

Bóg nas kocha, aby być przez nas kochanym Jezus Chrystus ze względu na sam fakt, że jest Bogiem, zasługuje na całą naszą miłość. Ale On z miłości do nas zapragnął, abyśmy niejako musieli Go miłować z „konieczności": chociażby tylko z wdzięczności za to, co nam uczynił i co dla nas wycierpiał.

Czytaj więcej: O naszym obowiązku miłowania Jezusa Chrystusa

Breadcrumbs

Radio Pomost

Sorry this page uses a flash based native radio and needs adobe flash 10+ support.
Download Flash here.

ReklamaWszystkie teksty zawarte na tej stronie mog być wykorzystane tylko za zgodą autora strony, lub autora tekstu

Wykorzystanie bez zgody, oznacza zamanie praw autorskich, grożące sankcjami prawnymi

Copyright Radio Pomost Arizona © 2013.