Reklama Gora

Video

 

 

POLECAMY

Polecamy  Biuletyn PRP - Numer

Najnowsza książka "Operacja Terror" już w sprzedaży. Do książki załączony jest na płycie DVD film fabularny pod tym samym tytułem. Zapraszamy!

 • POLONIA

  • Firma electroniczna ktorej warto zaufac!!

   Prosze dzwonic po wiecej info. Radio Maryja jest juz na multipleksie!! w sprawie ustawienia w/w programu prosze dwonic juz dzisiej do Toni (602)363 -  1875 Instaluja Polskie programy na satelicie i po przez internet w waszym domu czy biznessie.

   Czytaj więcej...

  • Profesjonalne usługi komputerowe

   Ewelina i Bartek Avondale Avondale, AZ 85392 Tel. (602) 570-1039

   Czytaj więcej...

  • Ping pong ZAPRASZAMY

   Radio POMOST Arizona i AZPolonia juz poraz 15 organizuje mistrzostwa Polonii w Arizonie w ping-ponga./ Turniej rozegrany zostanie  28 maja (sobota) o godzinie początek 12 w południe w Sali parafialnej przy Polskim Kosciele w Phoenix.

   Czytaj więcej...

  • Sluchamy RP.

   RadioPomost i portal sa medialnym sponsorem POLONII . Szukasz-SA nowe miejsca pracy ??. Potrzebna osoba do domu opieki!!! .Kazda sobota 3 PM  na 1280 AM . REKLAMUJAC sie u NAS WSPIERASZ NASZA 27 letnia prace Dziekujemy. Aby sluchac RP nacisnij na play na pasku.RadioPomost  w sobote o 3 po poludniu. Ubespiecz najtaniej samochod , dom nawet 50% taniej dzwon do Steve 623  742 - 1280

   Czytaj więcej...

Dołącz do naszej akcji protestacyjnej przeciwko opluwaniu katolickiej wiary i naśmiewaniu się z Polaków.

Czytaj więcej...

Kawa Dyplomatyczna” to audycja wybitnego dziennikarza – Grzegorza Dziemidowicza. W programie odkrywane są sekrety dyplomacji i tajniki polityki międzynarodowej.

Czytaj więcej...

Uroszczenia banderowców do rzekomych ukraińskich ziem etnicznych w granicach Polski mają takie same podstawy prawne czy racjonalne jak uroszczenia żydowskich wyłudzaczy i hochsztaplerów wobec naszego kraju.

Czytaj więcej...

Nawróćcie się, bo bliskie jest królestwo niebieskie – woła św. Jan Chrzciciel w Ewangelii na drugą niedzielę Adwentu 4 grudnia (Mt 3,2).

Czytaj więcej...

Kilka dni temu byłam świadkiem zdumiewającej sceny. Lokalny menel, pijaczek i wariat, który wypuszczany okresowo z zakładu psychiatrycznego zatruwa życie lokatorom hałasując na podwórku rowerową trąbką, na widok przechodzącej rodziny z dziećmi powiedział z wyższością: ” patologia wybiera się na spacer”. 

Czytaj więcej...

Kto się boi reformy? Pochlebiam sobie, że zastrzeżenia i niebezpieczeństwa związane z działalnością tzw. organizacji pozarządowych (z angielska non-government organizations – NGO) sygnalizowałem już kilka lat temu na blogu, całkiem niedawno zaś, w marcu tego roku, również na łamach „Warszawskiej Gazety” w tekście Pozarządowe agentury wpływu, wyprzedzając tym samym obecną kampanię polityczno-medialną rządu PiS-u i „Wiadomości” TVP.

Czytaj więcej...

Tytuł tej notki jest skróconym cytatem z wykładu pt. „Nauka i polityka raka”. Całość brzmi tak:

Czytaj więcej...

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czytaj więcej...

Devin Booker z Phoenix Suns jest najmłodszym koszykarzem w historii, który w meczu NBA rzucił przynajmniej 70 punktów. Jego zespół przegrał z Boston Celtics 120:130.

Czytaj więcej...

Życie bez miłości nie miałoby sensu. Osoby, które co nieco mają już za sobą, dobrze o tym wiedzą. Dlatego trzeba kiedyś zdobyć się na odwagę i wyznać uczucia ukochanej osobie.

Czytaj więcej...

Rozmowa z Filipem Frąckowiakiem dyrektorem Izby Pamięci Generała Ryszarda Kuklińskiego w Warszawie.

Czytaj więcej...

Budują domy obywateli, sprzątają ich mieszkania, opiekują się dziećmi i dbają o ich rodziców – przede wszystkim w taki sposób nielegalni cudzoziemcy zarabiają na życie w USA, także Polacy.

Czytaj więcej...

Poniższy tekst jest fragmentem książki ks. Tadeusza Kiersztyna pt. “Zatrute źródło: Masoneria”.

Czytaj więcej...

Joachim Hagopian jest absolwentem West Point i byłym oficerem amerykańskiej armii. Po służbie wojskowej Joachim uzyskał tytuł magistra w dziedzinie psychologii klinicznej i pracował jako terapeuta w dziedzinie zdrowia psychicznego przez ponad ćwierć wieku.

Czytaj więcej...

Od lat pisuję dla Państwa o tym, jak powiększać stan posiadania: jak mądrze kupować, oszczędzać pieniądze i je inwestować. Trzeba jednak pamiętać, że pieniądze można stracić o wiele szybciej niż zarobić.

Czytaj więcej...

W kwietniu 1984 roku dr. Robert Galo złożył w USA wniosek o opatentowanie wirusa HIV/AIDS. 

Czytaj więcej...

W Paryżu grupa teologów, kanonistów i filozofów organizuje konferencję pod tytułem „Detronizacja papieża: teologiczne przesłanki, modele kanoniczne, konstytucyjne wyzwanie” (Deposing the pope: theological premises, canonical models, constitutional chalenge).

Czytaj więcej...

W sobotę przez Warszawę, przez niektóre inne miasta w Polsce, przez Berlin, Londyn i inne miasta Europy przeciągnęły demonstracje europejsów, manifestujących miłość do „Europy” i domagających się „pogłębionej integracji”.

Czytaj więcej...

Nie trzeba Brexitu czyli wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii aby dochodziło do niesprawiedliwości.

Czytaj więcej...

Czy istnieje coś takiego, jak „niezawisłość sądów”? Może istnieje, ale – jak powiada poeta – „rzadkość to wielka i obrosła mitem” i to nie tylko w słynącym z niezawisłości gdańskim okręgu sądowym, ale również w sądach cudzoziemskich, na przykład – amerykańskich.

Czytaj więcej...

Życzę sobie i całemu narodowi polskiemu intronizacji Chrystusa jako Króla Polski dokonanej przez Episkopat i Parlament. Życzę sobie, aby tym śladem poszły inne kraje świata obierając /intronizując/ Jezusa Chrystusa na Króla swego państwa.

Czytaj więcej...

W rzeczywistości to co się na Ziemi dzieje, jest spowodowane tym, jakie położenie zajmują planety w naszym Układzie Słonecznym.

Czytaj więcej...

Dnia 24 marca 1999 roku siły NATO pod dowództwem amerykańskim rozpoczęły zakrojone na szeroką skalę bombardowania Jugosławii, które obecnie uznawane są za „pierwszą w historii wojnę o prawa człowieka”.

Czytaj więcej...

Plany przekonfigurowania Bliskiego Wschodu zapoczątkowano jeszcze przed I wojną światową. W czasie tej wojny można je było zauważyć  w “Wielkim Arabskim Buncie” przeciwko Imperium Otomańskiemu.

Czytaj więcej...

Wprawdzie książka ta została napisana już ponad dziesięć lat temu, to ciągle jest bardzo aktualna.

Czytaj więcej...

ATAK NA POLSKĘ - WZOREM CARYCY KATARZYNY II. KONFEDERACJI TARGOWICKIEJ CIĄG DALSZY - POWTÓRNY UPADEK POLSKI.

Czytaj więcej...

Do skomplikowanej gry globalnych i regionalnych mocarstw toczącej się w ramach krwawej wojny w Syrii doszedł nowy konflikt. 

Czytaj więcej...

Równo dwa lata po katastrofie airbusa A320 linii Germanwings w Alpach francuskich ojciec drugiego pilota, który roztrzaskał samolot na zboczu góry, podważył obowiązującą wersję, że było to samobójstwo wywołane depresją z elementami psychozy.

Czytaj więcej...

Pojęcie ideologii operuje głownie psychologią interesu. K.M. Dlatego mamy gender. jj

Czytaj więcej...

Wspominaliśmy już przy innych okazjach, że wbrew popularnemu przekonaniu Antychryst nie będzie o t w a r c i e p r z e c i w n y Chrystusowi, lecz będzie udawał, iż s a m j e s t Chrystusem.

Czytaj więcej...

„Wchodźcie przez ciasną bramę. Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wiele jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znają.” (Mt 7,13–14)

Czytaj więcej...

Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że technologia wojskowa zawsze wyprzedza o te przysłowiowe „dwa kroki” cywilną. Wynika to nie tylko z nakładów finansowych przeznaczonych na badania ale również z utajniania wielu informacji ze względów „bezpieczeństwa narodowego”.

Czytaj więcej...

Drodzy Prawdziwi Katolicy! Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Boża!

Czytaj więcej...

Zobacz jak pięknie wyprzedawali majątek Skarbu Państwa!

Czytaj więcej...

Skala unikania przez zagraniczne firmy podatku dochodowego od osób prawnych (CIT) jest gigantyczna. Międzynarodowe korporacje wykorzystują w Polsce około 600 schematów ukrywania swoich dochodów przed opodatkowaniem.

Czytaj więcej...

 

Czytaj więcej...

Ze zdumieniem obserwuję jak poważny bloger Mc Gregor na klęczkach przeprasza Dariusza Kosiura za to, że nazwał go prowokatorem…

Czytaj więcej...

Dwa myśliwce F-15 wzbiły się w piątek w powietrze, z bazy w Tucsom AZ. Zeby przechwycić samolot przelatujący nad rezydencją Donalda Trumpa Mar-A-Lago na Florydzie. 

Czytaj więcej...

zlikwidować biurokrację i kosztowne programy. „Potrzebujemy chudego budżetu”

Czytaj więcej...

W piątek rano pracownicy mieleckiej firmy Kirchoff Automotive Polska, mieszczącej się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, przystąpili do strajku. Domagali się polepszenia warunków pracy.

Czytaj więcej...

Korea Północna stanowi, według Waszyngtonu, coraz potężniejsze zagrożenie. Śmieszne prężenie muskułów reżimu Kim Dzong Una zmieniło się w realną groźbę, kiedy Korea weszła w posiadanie arsenału atomowego. USA ma już tego dosyć. Planuje ukrócenie zapędów dyktatora.

Czytaj więcej...

W rozmowie z Kresami.pl poseł Tomasz Rzymkowski (K’15) mówi, że ws. ustawy zakazującej propagowania banderyzmu w Polsce, która od kilku miesięcy jest blokowana przez PiS, jest „drugie dno”.

Czytaj więcej...

W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę,

Czytaj więcej...

Islamskie Państwo zwyciężyło. Co prawda nie na Bliskim Wschodzie, gdzie dżihadyści dostają coraz większy łomot, ale na północy Europy.

Czytaj więcej...

Rząd uznał, że trzeba zatrzymać na rynku pracy potencjalnych emerytów. Wymyślono projekt, według którego jedną z zachęt do takiej decyzji, będzie premia za opóźnienie przejścia na emeryturę.

Czytaj więcej...

Dlaczego biskup Marcelo Sanchez Sorondo, kanclerz Papieskiej Akademii Nauk, zaprasza na konferencje w watykańskich instytucjach osoby wprost namawiające do ograniczenia liczby ludności na świecie i propagujące lewicowe herezje?

Czytaj więcej...

 

Niektórzy uważają , że przyszłość ludzkości należy do całego świata rządzonego przez jeden Globalny Rząd, argumentując, że takie rozwiązanie jest możliwe z uwagi na rozwój globalnej komunikacji, komputeryzację świata i łatwość przemieszczania się ludzi z jednego kontynentu na drugi.

Czytaj więcej...

I 800 dzieci wyrzucane przez zakonnice w masowym grobie? Teraz nawet Associated Press mówi: "Myliliśmy się".

Czytaj więcej...

An Open Letter to President Donald Trump (20 January, 2017) America is great because she is good. 
If America ceases to be good, America will cease to be great
.”  Alexis de Tocqueville
Dear President Trump:

Czytaj więcej...

Ks. Stanisław Pyrtek, ks. Władysław Maćkowiak i ks. Mieczysław Bohatkiewicz zostali zamordowani przez Niemców, którzy walką z Kościołem katolickim i Polakami chcieli przeciągnąć na swoją stronę nacjonalistów białoruskich.

Czytaj więcej...

Kobieta przebrana za Matkę Bożą udawała, że dokonuje aborcji  

Czytaj więcej...

Wczoraj serwis Wikileaks zaczął ujawnianie nowej serii dokumentów określanej jako Vault 7. Wyciek obejmuje dokumenty związane z narzędziami CIA.

Czytaj więcej...

Francuscy socjaliści chcą wyrugować z życia publicznego chrześcijańskie święta. Wyjątkiem jest Boże Narodzenie i tak już postrzegane jako „wywodzące się z pogańskich źródeł”. Uznają, że tego wymaga ustrój republikański i laicki. W zamian chcą celebrować święta żydowskie i muzułmańskie.

Czytaj więcej...

Już widzę oczami wyobraźni, jak miłośnicy zbrodniarza wojennego, kata Polaków, mordercy polskich dzieci i kobiet – Stepana Bandery, zacierają ręce, wpisując mnie na listę sądowego, a może nie tylko sądowego, rozstrzelania.

Czytaj więcej...

W latach 80. (sic!) Ajzenaman i jego bandę wspominał w "Kalendarzu Żydowskim" Szymon Datner. Nie napisał co prawda, jako to bandyci Ajzemana likwidowali „faszystów” w Drzewicy, ale sprytnie zamienił ich rabunkowe napady na akcje bojowe. Wykazał się iście literackim talentem, bowiem owe "akcje bojowe" w ogóle nie miały miejsca.

Czytaj więcej...

Dyskusja o twierdzeniu: ,, Prochem jesteś i w proch się obrócisz. " Czytelnik:

Czytaj więcej...

Jak poinformowało CNN, podając się na anonimowe źródła w Secret Service, w nocy z piątku na sobotę na terenie wokół Białego Domu zatrzymano podejrzanego mężczyznę.

Czytaj więcej...

Brak powołań to bardzo poważny problem i Kościół powinien go rozwiązać – powiedział Papież w wywiadzie dla niemieckiego tygodnika Die Zeit. Ukazał się on kilka dni temu, ale z treści wynika, że przeprowadzono go jeszcze przed Wilkim Postem.

Czytaj więcej...

Papież potępia wzrost populizmu jako „zła” w zachodnich demokracjach. Ale jakoś Papież nie zauważa, że w coraz większej części świata panują socjaliści, a właściwie ateistyczni neokomuniści, którzy promują moralną zgniliznę, aborcję, sodomię…

Czytaj więcej...

Poniższy artykuł jest, jak to się elegancko ujmuje, kontrowersyjny. Ciężko kontrowersyjny z powodu naiwnego rozumienia historii. I do tego kontrowersyjny na różnych płaszczyznach. Identyfikację płaszczyzn pozostawiam czytelnikom, którzy jeszcze nigdy nie zawiedli w kwestiach czytania ze zrozumieniem.

Maski opadły, czemu się trudno dziwić. I ci, którzy dzisiaj tak triumfują, oraz ci zasmuceni, przeżywający gorycz porażki nic nie rozumieją.

Czytaj więcej...

Wbrew zapewnieniom strony amerykańskiej, że przyczyny śmierci ambasadora Rosji przy ONZ Witalija Czurkina nie zostaną ujawnione, anonimowe źródło w administracji Nowego Jorku poinformowało media, że rosyjski dyplomata zmarł na zawał serca.

Czytaj więcej...

Niemieccy biskupi stają w obronie małżeństwa przed zakusami lewicowej SPD.

Czytaj więcej...

 

Znani ze swoich radykalnych żądań ateiści z Fundacji Wyzwolenia od Religii wygrali w sądzie proces dotyczący przyszłości płyty z 10 Przykazaniami Bożymi. Kamienna płyta z Dekalogiem musi zniknąć – orzekł sąd.

Czytaj więcej...

W Jerozolimie sprofanowano i podpalono Kaplicę Wniebowstąpienia na Górze Oliwnej.

Czytaj więcej...

Gdy nagle na aukcjach internetowych zaczęły pojawiać się medali z igrzysk olimpijskich 1972 i 1976, kolekcjonerzy nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Czytaj więcej...

Prezes PAN prof. Jerzy Duszyński [Jerzy Duszyński -Mount Everest nauki -http://www.rp.pl/Publicystyka/302229904-Mount-Everest-nauki.html#ap-1] bardzo dobrze zdaje sobie sprawę, że nauka w Polsce odstaje od światowej czołówki.

Czytaj więcej...

W ramach ciągle tajemniczego projektu CMO powstaje baza rachunków firm, która będzie połączona z mechanizmem „oceny ryzyka”. Już wcześniej o tym pisaliśmy i pytaliśmy Ministerstwo Finansów o podstawę prawną tych działań.

Czytaj więcej...

 W polskim serialu telewizyjnym pt. “Na dobre i na złe,” którego akcja dzieje się w fikcyjnym szpitalu w Leśnej Górze jest taka scena, w której piękna, niezwykle uzdolniona i dumna pani doktor ginekolog Hana Goldberg, zwana przez kolegów "żydowską księżniczką," nękana jest przez grupkę kobiet "moherowych beretów," reprezentujących polski, katolicki i antyaborcyjny “ciemnogród”, które oskarżają ją o wykonywanie nielegalnych skrobanek. 

Czytaj więcej...

Szanowni Obywatele Polski, Pisze do was w sprawie pomocy dla Polonii w Chicago, ktora jest pod bardzomocnym naciskem innych nacji. Po prostu, finansowe zasoby Polonii sa nie tylko uszczuplane, ale niszczone.

Czytaj więcej...

3 marca 2017 prezydent Andrzej Duda uroczyście ratyfikował europejskie porozumienie o głównych śródlądowych drogach wodnych o znaczeniu międzynarodowym.

Czytaj więcej...

Skoro Kościół święty, Matka nasza, uznał za stosowne, od swych pierwszych lat istnienia, by wszyscy jej synowie zachowywali czterdziestodniowy post, naśladując w ten sposób naszego Boskiego Zbawiciela, który przez czterdzieści dni pokutował surowo na pustyni, to i dziś winniśmy zasady te starożytne zachowywać.

Czytaj więcej...

Nieuchronnie dobiega końca potęga Zachodu personalizowana Stanami Zjednoczonymi, Unią Europejską, NATO i Izraelem.

Czytaj więcej...

 

Od momentu, kiedy zacząłem pisać artykuły broniące Lecha Wałęsę, zacząłem dostawać bardzo krytyczne listy, informujące mnie, że Wałęsa nie jest godny obrony, jako donosiciel do SB i tym, który ukradł słońce Solidarności. 

Czytaj więcej...

Dramatyczny apel o modlitwę otrzymaliśmy od ks. Piotra Larysza, koordynatora Światowych Dni Młodzieży.

Napisał on:

Czytaj więcej...

Ponad półtora miliona Peruwiańczyków demonstrowało w niedzielę przeciwko rządowym planom wprowadzenia pojęć z ideologii gender do edukacji dzieci począwszy od najmłodszego wieku.

Czytaj więcej...

Kilka dni temu Paweł Kukiz obok zdjęcia INKI zamieścił na FB tekst sugerujący porównywalną odpowiedzialność za czynione zło komunistycznych oprawców oraz żołnierzy wyklętych.

Czytaj więcej...

Przejęcie Opla przez PSA to dostęp do technologii. Rebranding nie wchodzi w grę, Polska może zyskać – uważa Jacek Opala z Exact Systems S.A.

Czytaj więcej...

Wskutek kolejnych odsłon kościelnego „otwierania się na świat”, Stolica Apostolska otworzyła się na promotorów antykoncepcji, aborcji i sterylizacji.

Czytaj więcej...

Cała Ameryka obserwuje to co się dzieje z aferą podsłuchową, w której zaangażowany był sam prezydent Obama i służby mu podlegające.

Czytaj więcej...

Od tygodni w centralach największych agencji kosmicznych świata jest nerwowe poruszenie. Programy kosmiczne, od dwóch dekad służące rozwojowi ludzkości, mają być znowu – w części – finansowane przez wojsko i dla wojska prowadzić część misji.

Czytaj więcej...

Prawo, ze względu na wieloznaczność pojmowania, w tym różnice światopoglądowe wydających o nim opinie, jest pojęciem wyjątkowo trudnym do zdefiniowania.

Czytaj więcej...

W wielu amerykańskich gazetach w ostatnim czasie pojawia się bardzo popularny i dochodowy temat rusofobii, pisze jeden z publicystów „The Intercept” Glenn Greenwald.

Czytaj więcej...

W Santa Fe, w stanie Nowy Meksyk w USA znajduje się kaplica sióstr loretanek, a w niej niezwykłe schody, o których mówi się, że są dziełem samego wielkiego Cieśli z Nazaretu, czyli św. Józefa, albo przynajmniej genialnego rzemieślnika posłanego przez niego.

Czytaj więcej...

Wierni z parafii św. Wojciecha w dzielnicy Pilsen na południowym zachodzie Chicago podpisali petycję, w której zwracają się do Archidiecezji Chicagowskiej z prośbą, by nie zamykała ich kościoła.

Czytaj więcej...

1 stycznia tego roku obowiązują nowe przepisy prawa pracy. Zmiany nakładają na pracodawców nowe obowiązki, ale też regulują kilka niezwykle istotnych kwestii.

Czytaj więcej...

W Dubeninkach nadal sowiecki agent i ikona komunizmu jest czczona, a o Żołnierzach Wyklętych mówi się jak o „bandytach".

Czytaj więcej...

„Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle?” – Jezus Chrystus, Mat 23:33

Czytaj więcej...

Proponujemy Państwu zwrócić uwagę na film, który odkrywa cala prawdę o paszportach biometrycznych, numerach identyfikacyjnych i do czego to wszystko w rezultacie doprowadzi…

Czytaj więcej...

Polskie sądy coraz częściej przyznają odszkodowania dla obywateli Niemiec za majątki pozostawione w Polsce przez ich przodków.

Czytaj więcej...

Szef proklamowanej w trybie jednostronnym Donieckiej Republiki Ludowej (DRL) Aleksander Zacharczenko oświadczył, że państwo ukraińskie przestanie istnieć za 60 dni.

Czytaj więcej...

Są zdolni i ambitni w dążeniu do celu, którym jest zdobycie dyplomu prestiżowej, nowojorskiej szkoły aktorskiej, a często także angaż w broadwayowskim przedstawieniu.

Czytaj więcej...

Władze komunistyczne starały się kontrolować wszelkie aspekty działalności „ludowego” wojska.

Czytaj więcej...

 

Ze zdumieniem przeczytałem życiorysy Lecha i Jarosława Kaczyńskich zamieszczone w Encyklopedii Solidarności, publikacji powstałej, jak twierdzi wydawca, we współpracy z IPN.

Czytaj więcej...

Rosja aktywnie modernizuje swoje uzbrojenie i można oczekiwać, że już wkrótce zostanie stworzonych siedem nowych rodzajów broni, w tym nowy bombowiec, okręt podwodny, a także systemy elektroniczne zdolne do obezwładniania broni przeciwnika.

Czytaj więcej...

Marine Le Pen odpowie za zamieszczenie na Twitterze zdjęć dokumentujących okrucieństwa ISIS. Parlament Europejski zdecydował w czwartek o uchyleniu immunitetu liderce Frontu Narodowego.

Czytaj więcej...

Co za obłęd z profanacją ,,Zołnierzy Wyklętych”.

Czytaj więcej...

Jeszcze nie polityk, a już skarży. Chorwackie „objawienie teatralne” lewej strony sceny politycznej podąża drogą wytyczona ciut wcześniej przez Schetynę i Petru.

Czytaj więcej...

Podczas tegorocznej gali oscarowej doszło do niebywałego skandalu. Aktor Warren Beatty, który miał wręczyć statuetkę pomylił zwycięzców! Nagroda akademii za film roku dla „La la land” – oznajmił Beatty. Po chwili… okazało się, że zwycięzca jest inny film.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, w dzisiejszym newsletterze przesyłamy tekst Tadeusza Płużańskiego pochodzący z najnowszego numeru naszego czasopisma "Reduta Online"

Czytaj więcej...

17 sierpnia 1980 roku Międzyzakładowy Komitet Strajkowy ogłosił słynne dwadzieścia jeden postulatów.

Czytaj więcej...

TOWARZYSZE KOMOROWSKI Z ANDRZEJEM HADACZEM TW MATKA - W UŚCISKU BRATERSTWA.
TYGODNIK "wSIECI" UJAWNIA TAŚMY BRUDNEJ KAMPANII - AWANTURY W OTOCZENIU ANDRZEJA DUDY.

Czytaj więcej...

11 lutego 2013 r. Papież Benedyk XVI ogłosił swą decyzję o ustąpieniu z urzędu papieża. Wyznaczono termin konklawe na 12 marca 2013 r. Wszystkie media głównego nurtu tym się zajmowały i to nagłaśniały.

Czytaj więcej...

 

Komuniści chcieli mieć totalną władzę i dostali z nią totalny kłopot

Czytaj więcej...

Odchodza czrwoni , zieloni i inne mendy wraca prawozadnosc!!!.– To jest sytuacja absolutnie wyjątkowa – mówi „Rzeczpospolitej" Edouard Lecerf, dyrektor instytutu badania opinii publicznej Kantar Sofres.

Czytaj więcej...

Były naczelny aszkenazyjski rabin Izraela Jona Metzger został skazany za korupcję i inne oszustwa finansowe, po tym jak ostatecznie postanowił iść na ugodę z sądem.

Czytaj więcej...

Żądam interwencji od polskiej władzy, gdy moja ukochana Ojczyzna jest deprecjonowana na arenie międzynarodowej, mimo iż my, Polacy wyciągamy rękę do pojednania i chcemy dobrych relacji z Żydami, którzy wielokrotnie czynili i wciąż czynią nam krzywdę. Do tego zachęcam również Was drodzy Czytelnicy. Stop antypolonizmowi! Jeśli my przestaniemy krzyczeć, jestem przekonany, że kamienie wołać będą.

Czytaj więcej...

Wczoraj w parafiach mojej diecezji włocławskiej odczytany został komunikat biskupa włocławskiego Wiesława Meringa dotyczący haniebnego spektaklu pt.: "Klątwa" [1,2].

Czytaj więcej...

Temat pozornie może wydać się mało istotny, bo po pierwsze, jego główny nurt niemal nie wychodzi poza internetową publicystkę (niestety, inna, niezależna nie istnieje), a po drugie, cóż może wnieść do polityki dwóch nieopierzonych młodzieńców?

Czytaj więcej...

Jacek Międlar został zatrzymany w sobotę rano na lotnisku Stansted w Londynie przez brytyjską straż graniczną (UK Border Agency).

Czytaj więcej...

Medytacje, medycyna niekonwencjonalna, metody relaksacyjne – to wejście w świat kultu pogańskiego. Homeopatia, tatuaże, kolczykowanie ciała czy przekleństwa, złorzeczenia, rzucanie czarów, uroków.

Czytaj więcej...

Socjolog Jan Sowa z Uniwersytetu Jagielońskiego ocenia, że Polska nie czerpie korzyści ze wzrostu gospodarczego, na jaki wskazują statystyki ekonomiczne.

Czytaj więcej...

Właśnie mijają 3 lata od wydarzeń, które zmieniły Ukrainę, Polskę, Europę, świat. To chyba dobry pretekst do postawienia kilku pytań.

Czytaj więcej...

BOLSZEWICKIEJ BANDY AKTORSKIEJ CIAG DALSZY

Czytaj więcej...

Po ogłoszeniu rezygnacji papieża Benedykta XVI cały świat z uwagą patrzył na stolicę Kościoła katolickiego.

Czytaj więcej...

Oto pierwsza część wywiadu z dr Janem Przybyłem – historykiem duchowości, zwłaszcza monastycyzmu, znawcą Ukrainy i tłumaczem.

Czytaj więcej...

Legalna władza na Ukrainie przegrywa, cofa się, a to oznacza jej początek końca. Kiedy piszę te słowa, sytuacja wygląda tak, że prezydent Janukowycz uległ naciskowi motłochu oraz zagranicznych polityków (kolejność dowolna) i zgodził się na dictum w istocie czyniące jego władzę marionetkową.

Czytaj więcej...

  Nie zamierzam ubliżać Wam jak to poniżej czynicie nazywając mnie agencikiem-głupcem-naiwnym pisuarczykiem!

Czytaj więcej...

„Masa” to kontrowersyjny gangster, który dokonał czegoś wyjątkowo trudnego. Pomimo całej anonimowości, jaką gwarantuje mu program ochrony świadków koronnych udało mu się zostać wziętym celebrytą. 

Czytaj więcej...

Przed śmiercią odkrył aferę na grube miliardy złotych

Czytaj więcej...

Dzisiaj ujawniamy prawdziwy charakter płytek amyloidowych i ich związek z chorobą Alzheimera.

Czytaj więcej...

Prawda o Polsce i Polakach , której Rodacy nie chcą znać i wolą fałszywe, ale upojne kłamstwa.

Czytaj więcej...

Już za nieco ponad tydzień ministerstwo finansów ministerstwo finansów uruchomi specjalny urząd do jeszcze większej kontroli podatników w Polsce.   Lihwe trzeba placicic

Czytaj więcej...

No ciekawe, co Jurek Truchlewski napisał. W sumie to jest to, co zaprogramowano, w amerykańsko-brytyjskich Think-Tankach na przełomie XIX i XX wieku, inspirując się sławnymi „Protokołami”, wyprodukowanymi we Francji w tymże okresie (działalność kontrolującą zachowanie się Narodu poprzez „od spodu” kontrolowany Watykan, tam też zaprogramowano, wzorując się na metodach rządów Napoleona III we Francji).

Czytaj więcej...

Zanim sytuacja się poprawi możemy jednak oczekiwać aktów terroru i fałszywych flag. Zbrodniarze bowiem wiedzą, że czeka ich kara śmierci, zatem pójdą na całego.

Czytaj więcej...

Gorąco zachęcamy do zapoznania z najnowszym Słowem od Brauna prosto z Nowej Osuchowej!

Czytaj więcej...

NIE JEST TO JAKIŚ ŚCISŁY DOKUMENT, ALE OSOBISTE ŚWIADECTWO ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA PANI LEOKADII. PÓŹNIEJ DOJDĄ NASTĘPNE, INNYCH ŚWIADKÓW.

Czytaj więcej...

  Niedawno oglądałem film ,, Pucz ". Pokazuje on próbę zamachu stanu dokonanego 16 grudnia przez lewacko-liberalną opozycję z parlamentu (z wyjątkiem Kukiz'15).

Czytaj więcej...

Mainstreamowe media z wielkim zadowoleniem odtrąbiły rzekome stanowisko Donalda Trumpa w sprawie Rosji.

Czytaj więcej...

Był środek zimy 2015 roku. Dzwoni telefon. – Wiktor Węgrzyn mówi. Sam Komandor Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego zaprasza mnie na kawę.

Czytaj więcej...

Nie widzę żadnego argumentu za wprowadzeniem umowy o wolnym handlu między Kanadą a Unią Europejską – powiedziała w programie „Z Parlamentu Europejskiego” na antenie TV Trwam dr Urszula Krupa.

Czytaj więcej...

„Zbuduję Kościół mój”, oto zapowiedź, którą dał Chrystus Pan za życia swego, a którą wykonał po swoim zmartwychwstaniu. Właściwie po dziś dzień i aż do skończenia wieków buduje Pan Jezus z żywych dusz Kościół swój na ziemi, aż go zamieni kiedyś w szczęśliwe Królestwo Niebieskie.

Czytaj więcej...

    Książka pod takim tytułem stałaby się niewątpliwie bestsellerem, pod jednym wszakże warunkiem – autor musiałby być osobą powszechnie znaną.

Czytaj więcej...

Będę się starał opisywać istotę zagadnienia, gdyż szczegóły przekraczały by ramy tego pisma. Celowo nie podaję dat, miejsc, nazwisk, aby pozostałych uchronić od zemsty masonerii, chociaż oni nic nie zawinili i nie zdawali sobie sprawy, że jestem obcym a także abym sam nie został rozpoznany.

Czytaj więcej...

19 grudnia gościem klubu Ronina był dziennikarz śledczy i publicysta Wojciech Sumliński.

Czytaj więcej...

W sobotę 4 lutego świat obiegła informacja o pojawieniu się na ulicach Rzymu kilkuset plakatów skierowanych przeciwko papieżowi Franciszkowi.

Czytaj więcej...

Jako monarchista nieustannie spotykam się z opinią, iż powrót do tradycyjnej monarchii nie jest już możliwy.

Czytaj więcej...

Dziś odbył się pogrzeb emerytowanego nauczyciela wf z Olsztyna Ryszarda Kuryły. Człowieka, który wykazał się odwagą w czasie stanu wojennego.

Czytaj więcej...

Gdy w 1939 roku, w wyniku przegranej kampanii wrześniowej, polskie państwo po raz kolejny w historii zostało wykasowane z map europejskich, podbity naród niemal z miejsca rozpoczął organizowanie się w celu przeciwdziałania okupantowi. Nowy zaborca był groźniejszy od tych, którzy przez wieki nękali Rzeczpospolitą, jednak to nie zraziło środowisk niepodległościowych.

Czytaj więcej...

RZECZ O TYM JAK PAŃSTWO POLSKIE A KONKRETNIE RZĄDY W LATACH 1995 DO  grudzień 2007 RĘKAMI MAŁYCH DZIECI ,I MŁODZIEŻY

Czytaj więcej...

Witam nikogo nie namawiam do stosowania , Ale są sytuacje gdy lekarz rozkłada ręce i , i wtedy człowiek szuka czegokolwiek …. I po to zebrałem to wszystko razem w jednym miejscu .

Czytaj więcej...

Bardzo istotne ogniwo kontroli nad „ludową” armią stanowił kontrwywiad wojskowy, którego zadaniem było przede wszystkim zapobieganie wrogiej infiltracji, a także kultywowanie „właściwych” zachowań pośród żołnierzy i oficerów.

Czytaj więcej...

Maciej Zalewski, były poseł PC [Porozumienie Centrum – admin] i minister w kancelarii L. Wałęsy, (zastępca szefa BBN L. Kaczynskiego) został prawomocnie skazany na dwa i pół roku więzienia, za wyłudzenie od szefów Art-B łapówki dla spółki „Telegraf”.

Czytaj więcej...

Prawosławny kapłan, profesor teologii, Alieksij Moroz o Antychryście i jego królestwie, o apostazji Zachodu, o III Wojnie Światowej i o zagrożeniach dla rosyjskiej ludności.

Czytaj więcej...

KRYM – PROJEKT NOWA KALIFORNIA – DLACZEGO CHRUSZCZOW ODDAŁ KRYM UKRAINIE?

Czytaj więcej...

Komunikat „Broken Arrow” (złamana strzała) w amerykańskiej armii, to czarna wiadomość dla generałów i polityków. Oznacza on wypadek z udziałem ładunku nuklearnego, taki jak uszkodzenie go, czy… zgubienie.

Czytaj więcej...

Wczoraj „Powiew ze Wschodu” wstawił kilka komentarzy świadczących jakoby Wielki Cud miał nastąpić 13 kwietnia 2017 roku w Wielki Czwartek.

Czytaj więcej...

WSTĘP
W tym niezwykłym świadectwie zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli, a także do tych, którzy wstąpili do masonerii i do tych którzy zamierzają wstąpić do tej śmiertelnie niebezpiecznej struktury zła.

Czytaj więcej...

W 1991 r. św. Jan Paweł II ogłosił „Centessimus annus” – swoją trzecią (i ostatnią) encyklikę poświęconą zagadnieniom społeczno-ekonomicznym.

Czytaj więcej...

Pominięcie w harmonogramie prac Sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny na I półrocze kwestii ustawy o zmianie ustawy o działaczach opozycji antykomunistycznej i osobach represjonowanych z powodów politycznych (druk nr 936) wywołuje sprzeciw tych środowisk.

Czytaj więcej...

Bombardują nas reklamami w telewizji, każą kupować leki przeciwbólowe, maści, tabletki nasenne, na trawienie, na nadciśnienie, na serce.... na wszystko. Przekonują, że to normalne i bezpieczne.

Czytaj więcej...

Włosi są oporni - skutecznie wyślijmy do nich protesty przeciwko "lager polacco"!

Czytaj więcej...

Nadchodzi bezprecedensowa fala likwidacji miejsc pracy. Jest to ważniejszy problem ekonomiczny i społeczny naszych czasów.

Czytaj więcej...

O odejściu Putina, Rosji, Europie i świecie Strajk.eu rozmawia z Fiodorem Łukianowem, redaktorem naczelnym czasopisma „Russia in Global Affairs”, przewodniczącym Rady Polityki Zagranicznej i Obronnej, dyrektorem Międzynarodowego Klubu Wałdajskiego, jednym z ważniejszym doradców prezydenta Rosji.

Czytaj więcej...

Od ponad roku mogliśmy obserwować walkę jaką o wprowadzenie do obrotu farmaceutycznego leczniczej marihuany prowadził poseł Liroy-Marzec, jeden z nielicznych poważnie traktujących swój mandat w Sejmie.

Czytaj więcej...

Klub imienia Romana Dmowskiego zaprasza na spotkanie z Adamem Śmiechem, publicystą tygodnika "Myśl Polska" oraz redaktorem naczelnym portalu "Jednodniówka Narodowa".

Czytaj więcej...

Papieska Akademia Nauk wywołała skandal zapraszając na konferencję transplantologiczną chińską delegację na wysokim szczeblu.

Czytaj więcej...

Przesłuchiwanie zatrzymanych odbywało się już po zebraniu materiałów obciążających, którym trzeba było nadać oprawę” – Stanisława Michalik-Kowalska (cyt. za: Tomasz Kurpierz, IPN).

Czytaj więcej...

 

Z informacji, do jakich dotarliśmy, wynika, że na polecenie Prokuratury Krajowej wszczęte zostało śledztwo dotyczące możliwych przestępstw urzędniczych na tle finansowym.

Czytaj więcej...

Paweł K. – prawdopodobnie syn szwagra znanej polityk PO – został zatrzymany w Wiedniu pod zarzutem morderstwa na nastolatce.

Czytaj więcej...

 

Stefan Michnik poszukiwany jest listem gończym

Czytaj więcej...

Od połowy stycznia tego roku rośnie niebezpiecznie napięcie w stosunkach polsko – ukraińskich.

Czytaj więcej...

„Rzeczpospolita” z dnia 11 lipca 2011 r. zamieszcza fotografię trzech modlących się rabinów ilustrującą tekst „Prezydent prosi o wybaczenie za Jedwabne”. Tekst modlitewno – błagalny ukazuje się w dniu 11 lipca 2011 roku, jako nieuznany przez Sejm „11 lipca Dzień Pamięci Męczeństwa Kresowian”.

Czytaj więcej...

Amerykańskie siły w Zatoce Perskiej znajdują się „w najwyższym stanie gotowości" w związku ze wzrostem napięcia w relacjach z Iranem i zaniepokojeniem ogólnym stanem gotowości wojsk i sprzętu - powiedział w rozmowie z Ria Novosti pracownik amerykańskiego resortu obrony, który wolał zachować anonimowość.

Czytaj więcej...

Z dr. Jarosławem Szarkiem, prezesem Instytutu Pamięci Narodowej, rozmawia Małgorzata Rutkowska

Czytaj więcej...

Na świecie trwa międzynarodowa nagonka wymierzona w dobre imię Polski i Polaków.

Czytaj więcej...

Grand Opening this Sunday- Sneak Preview. Tam trzeba byc!!!.

Czytaj więcej...

Już od kilku miesięcy w wielu miastach naszej Ojczyzny organizowane są publiczne różańce w intencji odnowy moralnej Polski i Polaków.

Czytaj więcej...

Jest mł.insp.w st.spoczynku, nazywa się Julian Sekuła. Był milicjantem, który postawił się swoim przełożonym w 1981 r., zaapelował do MO i ZOMOwców o nie atakowanie stoczniowców w Szczecinie.

Czytaj więcej...

GRZEGORZ SCHETYNA – SZPIEGOWSKA HISTORIA SZEFA WARSZAWSKA GAZETA” – ŁUKASZ PAWELSKI

Czytaj więcej...

W Ameryce narasta nadzieja, chaos i histeria. Czy Ameryka jest w stanie dokonać przeorientowania z globalizmu w kierunku lokalnego patriotyzmu? Trump pozostał jednak sobą, nie jest czyjąś kukiełką, przypomina prezydentów marzycieli jak Ronald Reagan, czy JFK, ale to dopiero początek.

Czytaj więcej...

Zapłaciłem żądane pieniądze i otrzymałem odpowiedni dokument

Czytaj więcej...

 

Jaka była faktyczna postawa Żydów w wojsku polskim podczas II Wojny Swiatowej? Właśnie ukazała się książka, która obala wiele mitów na ten temat.

Czytaj więcej...

w Krakowie A.D. 2017 – obchody centralne

Czytaj więcej...

Julia Brystygier porządnie zapracowała sobie na swój przydomek "Krwawa Luna". Była jednym z najkrwawszych oprawców związanych z aparatem bezpieczeństwa PRL.

Czytaj więcej...

Społeczna akcja “Przekażmy sobie znak pokoju”, o której jej autorzy pisali, że to “pierwsza w Polsce kampania społeczna, w którą – na zaproszenie organizacji LGBT – włączyli się przedstawiciele środowisk katolickich” nie jest i nie była od samego początku niestety tym za co się wciąż podaje.

Czytaj więcej...

Było to już ładnych parę lat temu. Wraz z grupą kilkunastu księży z Polski, przeżywaliśmy prawie dwutygodniowy, tak zwany kurs formacyjny w pięknie położonym ośrodku Opus Dei, blisko Mińska Mazowieckiego.

Czytaj więcej...

W rozmowach o wychowaniu dzieci i młodzieży toczonych w rodzinnych i środowiskowych dyskusjach, spotkać można często dość zaskakującą tezę.

Czytaj więcej...

Anian Christoph Wimmer: Panie Profesorze, towarzyszył Pan ze swoją filozofią Janowi Pawłowi II i Benedyktowi XVI w czasie ich pontyfikatów.

Czytaj więcej...

Jednodniówka NarodowaTak, wiem, kolejność tytułu jest nieprawidłowa. Donald Trump i jego zaprzysiężenie zasługują na pierwsze miejsce.

Czytaj więcej...

A jeśli tak, to dlaczego? Dwa pytania, które nasuwają się po lekturze wpisów na facebooku, komentarzy i rozmaitych artykułów.

Czytaj więcej...

Kuciński i Lepper oraz WSI ”.Andrzej Lepper zawiązywał – delikatnie rzecz ujmując – dwuznaczne relacje na Ukrainie oraz w Rosji i usiłował prowadzić swoją własną politykę wewnętrzna i zagraniczną, nakierowaną na rozbicie koalicji rządowej, której częścią była „Samoobrona”. ”

Czytaj więcej...

Sprowadzenie do Polski wojsk amerykańskich jest niczym innym jak założeniem sznura na szyję polskiemu społeczeństwu.

Czytaj więcej...

Rozmieszczenie wojsk NATO w krajach bałtyckich jest wielką prowokacją przybliżającą konflikt pomiędzy NATO a Rosją.

Czytaj więcej...

Największe ludobójstwo w historii: przełomowy raport potwierdza, że dokonano około miliarda aborcji w ciągu ostatnich 100 lat.

Czytaj więcej...

Terror okupacyjny rozpoczął Szetyna „Akcją widelec” ściśle według wskazań NKWD, Gestapo, SB i innych morderców spod znaku jaczejki. http://niezalezna.pl/75392-za-te-akcje-schetyna-powinien-trafic-do-wiezienia-wymuszali-falszywe-zeznania-biciem.

Czytaj więcej...

Zmiany jakościowe zachodzące w Waszyngtonie powodują „wstrząsy tektoniczne” na całym obszarze imperium.

Czytaj więcej...

Nikolaus Wachsmann, autor pierwszej całościowej historii niemieckich obozów koncentracyjnych, uważa, że nie można utożsamiać Auschwitz tylko z Holokaustem, gdyż jego pierwotnym celem była walka z polskim podziemiem, a potem zagłada jeńców radzieckich.

Czytaj więcej...

– Jeżeli strona kościelna – a mówię tutaj generalnie, nikogo nie wyłączając – będzie obchodzić Reformację z innych racji jak tylko z faktu, żeby pójść i zdobyć tych ludzi dla Boga, to popełni akt apostazji, czyli herezji, bo świętować taką zbrodnię, utożsamienie Boga z Szatanem, jest najwyższym aktem herezji – mówi ks. prof. Tadeusz Guz, filozof i teolog Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Czytaj więcej...

Panie Jezu - widzisz co się dzieje w Polsce. Prezydent Andrzej Duda traktuje Polskę jako swoją własność i robi co chce. Sprowadza do naszej Ojczyzny Żydów, jakby nie było w Polsce mądrych i wykształconych ludzi.

Czytaj więcej...

Jak zdążyliśmy już zauważyć, nowy prezydent USA Donald Trump działa dokładnie na odwrót niż jego poprzednik, Barack Hussein Obama. Zmiany w polityce widać dosłownie na każdym kroku – szczególnie w kwestii uchodźców.

Czytaj więcej...

Polska po II WŚ nie prowadziła żadnej zewnętrznej polityki historycznej. Nie starała się szerzyć prawdy o niemieckich i sowieckich mordach oraz prześladowaniach w Polsce i nie tylko na Polakach.

Czytaj więcej...

Nowo odtajnione dokumenty amerykańskiego wojska pokazują dokładnie, co stałoby się z Polską, gdyby w 1959 roku wybuchła III wojna światowa.

Czytaj więcej...

Rosjanie mają prawdopodobnie inne przewody pokarmowe niż Polacy. Co i rusz ktoś z naszych dziennikarzy, a nawet ekspertów, okazuje swe wielkie zatrwożenie faktem, że jakoby na półki rosyjskich sklepów trafia fałszywy nabiał, niekorzystny dla zdrowia.

Czytaj więcej...

„Wiosna ludów” była kolejnym, znaczącym gwoździem do trumny Starej Europy. Swe istnienie ujawniła wówczas światu ogólnoeuropejska sieć ukrytych centrów, gromadzących wokół siebie siły przewrotu.

Czytaj więcej...

Nørre Sandegård Vest – jedno z najbogatszych cmentarzysk w Danii, na którym spoczęli przedstawiciele lokalnej elity, prawdopodobnie część królewskiej świty – było większe niż dotychczas sądzono. Od 2014 r. odkryto tam już blisko 40 pochówków z VI-VIII wieku.

Czytaj więcej...

Zgromadzenie Ogólne ONZ uchwaliło w 2005 roku “Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu”, ustanawiając go na dzień 27 stycznia.

Czytaj więcej...

W 1962 roku, kiedy to potężna wówczas Estrada Bydgoska rozpościerała swoje skrzydła nad grupą Niebiesko-Czarni, Franciszek Walicki i jego podopieczni, rezydowali w samym sercu Bydgoszczy, w Hotelu "Orbis" przy Alejach 1 Maja pod numerem 12

Czytaj więcej...

ŚW. MAKSYMILIAN MARIA KOLBE NOWE, NIEZNANE FAKTY! Nowe, nieznane fakty ! Przeczytaj wywiad ze świadkiem śmierci Św. Maksymiliana

Czytaj więcej...

Nakładem wydawnictwa Fronda ukazała się praca „Niewidzialna wojna. Siódme objawienie fatimskie i pan tego świata.

Czytaj więcej...

Breadcrumbs

Radio Pomost

Sorry this page uses a flash based native radio and needs adobe flash 10+ support.
Download Flash here.

ReklamaWszystkie teksty zawarte na tej stronie mog być wykorzystane tylko za zgodą autora strony, lub autora tekstu

Wykorzystanie bez zgody, oznacza zamanie praw autorskich, grożące sankcjami prawnymi

Copyright Radio Pomost Arizona © 2013.